• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Aktualności

ZAWIADOMIENIE W SPRAWIE ROZPOCZĘCIA PRAC ZWIĄZANYCH Z WYMIANĄ SIECI WODOCIĄGOWEJ NA ZATORZU

   
31 Październik 2013

ZAWIADOMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej sp.z o.o. w Nowej Soli  informuje, że w związku z podpisaniem umowy na wykonanie kontraktu pn.: „Wymiana sieci wodociągowej w Nowej Soli – Etap 2” z Przedsiębiorstwem Robót Sanitarnych KAN-WOD z Zielonej Góry, będzie realizowana wymiana sieci wodociągowej w dzielnicy Zatorze, w następujących ulicach: Narutowicza, Asnyka, Dygasińskiego, Lelewela, Solskiego, Wierzyńskiego, Szymanowskiego, mającej na celu poprawę jakości wody i stanu technicznego sieci.

W związku z powyższym w okresie od listopada br. do czerwca 2014r. będą występowały etapowo czasowe przerwy w dostawie wody podczas przełączeń technologicznych nowo wybudowanej sieci wodociągowej. Może także występować przejściowe pogorszenie jakości wody pitnej (barwa). Jednocześnie informujemy, że  po każdym ponownym wznowieniu dostawy wody, sieć będzie przepłukiwana przez pracowników MZGK poprzez dostępne hydranty. Obecnie trwają prace w ul. Narutowicza i ul. Solskiego.

 

 

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.