• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Aktualności

Gazela Biznesu po raz trzeci

   
11 Luty 2013

Gazele biznesu MZGK NOWA SOL 2012

Rankingi Gazele Biznesu są corocznym przedsięwzięciem przygotowywanym przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Choć odbywa się w wielu krajach europejskich, a kryteria są dostosowane do panującej sytuacji, cel programu jest jeden: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Historia rankingu sięga 2000 roku.  Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o .o. w 2012r. zdobył już po raz trzeci prestiżowy tytuł  Gazela Biznesu 2012. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Znaleźliśmy się w gronie 73 firm z województwa lubuskiego i w gronie 6  z Nowej Soli. To wyróżnienie i potwierdzenie, że konsekwencja w zarządzaniu firmą przynosi oczekiwane rezultaty.

 

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.