• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Aktualności

II etap realizacji projektu Gospodarka wodno-ściekowa miasta Nowa Sól i gmin ościennych

   
04 Marzec 2013

MZGK Sp. z o.o. w Nowej Soli przystąpił do opracowania Wniosku o dofinansowanie (wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami, w tym Studium Wykonalności) dla Etapu 2 projektu pn. „Gospodarka wodno-ściekowa miasta Nowa Sól i gmin ościennych”, który zostanie złożony w Konkursie zamkniętym nr 8/POIiŚ/1.1/03/2013 ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska w dniu 11.02.2013 r. Termin składania wniosków – 22.04.2013 r. Zakres rzeczowy Etapu 2 stanowi rozszerzenie już realizowanego Projektu (w zakresie: modernizacji Centralnej Oczyszczalni Ścieków i Stacji Uzdatniania Wody w Nowej Soli, uporządkowania systemu kanalizacji w Nowej Soli) oraz jego uzupełnienie (w zakresie wymiany magistrali wody surowej od ujęcia we Wrociszowie w kierunku SUW, budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Topolowej w Nowej Soli).

Szacunkowy koszt realizacji robót budowlanych wynosi ok. 13 mln PLN. Ostateczny koszt planowanej inwestycji zostanie określony w Studium Wykonalności Etapu 2 Projektu.    
 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.