• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Aktualności

Podpisanie Umowy na pełnienie doradztwa technicznego (nadzoru inwestorskiego) sprawowanego w imieniu Zamawiającego w zakresie prawidłowości realizacji projektu

   
09 Listopad 2016

 

W dniu 9 listopada 2016 r. w siedzibie Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej Soli odbyło się podpisanie Umowy z Wykonawcami występującymi wspólnie: Lider - Biuro Ekspertyz i Rozwoju Gospodarczego Sp. z o. o. z siedzibą w Zielonej Górze, Partner – Jarosław Rubczewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Rubkon Jarosław Rubczewski z siedzibą w Zielonej Górze reprezentowanymi przez Jakuba Zamojskiego na pełnienie doradztwa technicznego (nadzoru inwestorskiego) sprawowanego w imieniu Zamawiającego w zakresie prawidłowości realizacji projektu pn. „Budowa systemu informacji przestrzennej (GIS) oraz platformy e-usług dla Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej Soli”. Wykonawca został wyłoniony w ramach przeprowadzonej procedury przetargowej - zapytania ofertowego.

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.