• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

EKSPERTYZA WODOMIERZA

21 Kwiecień 2020    

W przypadku gdy sprawdzenie prawidłowości działania nie potwierdza zgłoszonej przez Odbiorcę usług niesprawności wodomierza, pokrywa on koszty ekspertyzy.

W przypadku, gdy w wyniku ekspertyzy stwierdzona zostanie niesprawność wodomierza (wykryty błąd wskazań przekracza dopuszczalny błąd obiegowy), ilość faktycznie pobranej przez Odbiorcę wody ustala się korygując ilość wskazaną przez wodomierz w dół lub w górę odpowiednio do średniej wyników ekspertyzy. Korekty dokonuje się od daty wystąpienia nierzetelnego pomiaru, a jeżeli ustalenie tej daty nie jest możliwe, od daty ostatniego odczytu wodomierza.

W celu zlecenia usługi ekspertyzy wodomierza, prosimy wypełnić wniosek (kliknij żeby pobrać druk), który należy wysłać na adres siedziby głównej lub złożyć osobiście w Sekretariacie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Sieci wodno-kanalizacyjnej pod numerami telefonów:

    (68) 478 51 28,
    (68) 478 51 29,

lub prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy przy ul. Konstruktorów 2, pokój nr 1.

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.