• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Gazele Biznesu

21 Luty 2013    

 

Rankingi Gazele Biznes są corocznym przedsięwzięciem przygotowywanym przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Choć odbywa się w wielu krajach europejskich, a kryteria są dostosowane do panującej sytuacji, cel programu jest jeden: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Historia rankingu sięga 2000 roku.  W tym roku Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o .o.  zdobył już po raz trzeci prestiżowy tytuł  Gazela Biznesu 2012. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Wyróżnienie to uzyskaliśmy po raz pierwszy w 2011r. a następnie w 2012r.

Tym razem znaleźliśmy się w gronie 73 firm z województwa lubuskiego i w gronie 6  z Nowej Soli. To wyróżnienie i potwierdzenie, że konsekwencja w zarządzaniu firmą przynosi oczekiwane rezultaty.

 

 

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.