• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Hit 2009 ziemi lubuskiej

21 Luty 2013    

 

W 2009r. - po raz pierwszy od przekształcenia się MZGK w spółkę prawa handlowego Zarząd powziął decyzję o udziale w konkursie HIT 2009 ziemi lubuskiej. Konkurs pod patronatem marszałka województwa lubuskiego promuje firmy, samorządy terytorialne, zespoły twórców lub osoby, które działają nowatorsko i z wysoką jakością usług.

W kapitule oceniającej są przedstawiciele samorządów terytorialnych, gospodarczych, stowarzyszeń zawodowych, reprezentanci izb gospodarczych oraz dziennikarze.

W dniu 12 lutego 2010 roku w zielonogórskiej „Palmiarni” odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ósmej edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowego regionu lubuskiego – HIT 2009.

Laureatem w kategorii organizacja i zarządzanie zostało MZGK Spółka z o.o. w Nowej Soli za rozwój w nowej formie organizacyjno-prawnej. Przyznany laur stanowi o szybkim rozwoju potencjału usługowego, efektywnym zarządzaniu i mocnych podstawach rozwoju. Przyznanie Tytułu HIT 2009 jest dla nas zaszczytem wyróżnieniem i motywacją do dalszych prężnych działań.

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.