• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Podaj stan wodomierza

12 Luty 2013    

W celu ułatwienia komunikacji naszym Klienom w sprawie podania aktualnego stanu licznika
można wybrać jeden z czterech sposobów:

I sposób

Zadzwoń pod bezpośredni numer telefonu  68 478 51 34 lub 68 387 36 59 i podaj stan licznika pracownikowi Działu ZBYT I ROZLICZENIA. Fakturę otrzymasz za pośrednictwem poczty lub doręczyciela MZGK.

II sposób

Przyjdź do Działu ZBYT i ROZLICZENIA znajdującego się w siedzibie Spółki przy ul. Konstruktorów 2 w Nowej Soli (pokój nr 8 - parter)  i zgłoś stan licznika osobiście. Po wprowadzenia danych do systemu fakturę otrzymasz od ręki.

III sposób

Zgłoś stan swojego licznika wysyłając fax na nr  68-478 51 11.  Nie zapomnij o wpisaniu danych i czytelnym podpisie                 (imię i nazwisko, adres, ewentualnie numer nabywcy). Fakturę otrzymasz za pośrednictwem poczty lub doręczyciela MZGK.

IV sposób

Zgłoś stan swojego licznika wysyłając e-mail na adres odczyty@mzgkns.pl.  Podaj dokładny adres nieruchomości, której dotyczy odczyt oraz imię i nazwisko, ewentualnie numer nabywcy. Fakturę otrzymasz za pośrednictwem poczty lub doręczyciela MZGK.

 

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.