• PLATFORMAE-USŁUG I GIS
  • INFORMACJE DLAKLIENTA
  • WODA
  • ŚCIEKI
  • PRZETARGI

Przedsiębiorstwo Fair Play

21 Luty 2013    

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej Soli dwukrotnie otrzymał Certyfikat Programu Promocji Kultury i Przedsiębiorczości  "Przedsiębiorstwo Fair Play" - w 2007 oraz w 2008 r. - co jest dla nas jest ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem.
Certyfikaty przyznawane są dla firm które w swej działalności kierują się uczciwością, rzetelnością i lojalnością, potrafią usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów, wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec dostawców, oraz w których pracownicy to zespoły ludzi zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy. Kapituła Programu doceniła zrównoważony rozwój Spółki, opierający procesy zarządzania na zrównoważonych aspektach ekonomicznych, społecznych i ekologicznych. Szeroko rozumiane postępowanie etyczne w działalności gospodarczej, respektowanie praw pracowników oraz dbałość o Klientów, otoczenie społeczne i środowisko naturalne jest podstawą działania naszej firmy.

Biuletyn Infromacji Publicznej (BIP)
Facebook
NEWSLETTER
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.